AGD’de 250 kişi eğitim aldı !

29.07.2023 - Cumartesi 09:43

Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) tüm Türkiye genelinde düzenlediği Yaz Etkinlikleri, AGD Sakarya Şubesi tarafından bu yıl 3 merkez ilçede yaklaşık 200 öğrenci ile gerçekleştirildi.

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi tarafından yaz ayında 4 noktada 250 öğrenci ile Kuran-ı Kerim, İslami ilimler, sosyal ve sportif etkinlikler ve eğitici-öğretici yarışmalar yaparak öğrencilerin milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil olmaları yolunda yoğunlaştırılmış bir yaz etkinlikleri programı gerçekleştirildi.

Öğrenci velilerinin yoğun katılımının gözlendiği programda öğrenciler 5 hafta boyunca öğrendikleri bilgileri sahnede gösterdiler. Kur’an- Kerim Tilaveti, Adabı muaşeret tiyatroları, ezgiler ve daha birçok alan performans sergileyen öğrenciler izleyicilerin beğenisini kazandı.

Açılış konuşmasını yapan Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şube Başkanı Celal Aydın, Yaz etkinliklerinin önemine değinerek öğrencilerin yaz tatili boyunca hem eğlenip hem öğrendiğini, bu etkinliklerin kış boyunca da devam edeceğini söyledi.

YORUM YAZ