Gıda zehirlenme şüphesiyle 60 kişi hastaneye başvurdu
Denize giriş yine yasaklandı!
14.08.2023 - Pazartesi 11:41![](https://ada54haber.com/wp-content/uploads/2023/08/denize-giris-yine-yasak.jpeg)
Sakarya’nın Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerinde olumsuz hava şartları sebebi ile oluşan dalga ve RİP akıntısı sebebi ile bugün de denize girişler yasaklandı. Bugünle birlikte toplam 6 gündür Sakarya’nın sahillerinde denize girişlere izin verilmiyor.
Sakarya'nın denize kıyısı bulunan Karasu, Kocaali ve Kaynarca ilçelerinde olumsuz hava şartları, dalga ve RİP akıntısı sebebi ile bugünde denize girişler yasaklandı. Geçtiğimiz 5 günde de denize girişlere izin verilmiyordu. Bugünde ilçe kaymakamlıklarının aldıkları karar neticesinde sahillerde bayraklar kırmızıya çevrildi. Cankurtaranlar ise vatandaşları denize girmemeleri konusunda uyarıyor.