Dokuz mahalle muhtarından ortak açıklama ile Başkan Yüce’ye hizmet teşekkürü
Sakarya 7 yıl sonra aynı meydanda tek yürek “15 Temmuz gecesi yenilmezliğin ilanıydı”
16.07.2023 - Pazar 11:53![](https://ada54haber.com/wp-content/uploads/2023/07/9-300x200.jpg)
Sakarya halkı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 7'nci sene-i devriyesinde Büyükşehir Belediyesi ve Sakarya Valiliği'nin anma programında Demokrasi Meydanı'nda tek yürek oldu. Kalkışmaya canı pahasına dimdik duran kahramanlar, şehitleri dualarla yad etti. Başkan Ekrem Yüce, “Milletimiz o gece tankların, tüfeklerin, uçakların karşısında yenilmezliğini dünyaya ilan etti. İmanıyla, inancıyla kefeni giyerek ölüme yürüyenleri ve ölümsüz kahramanlarımız şehitlerimizi minnetle anıyoruz” dedi.