Adalet Bakanı Tunç, Sakarya Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti:

18.05.2024 - Cumartesi 12:36

 

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı ziyaret etti.

Bir dizi ziyarette bulunmak ve Sapanca ilçesinde "İş Hukuku Değerlendirme Sempozyumu"na katılmak için kente gelen Tunç, SakaryaBüyükşehir Belediyesine ziyaret gerçekleştirdi.

Çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Tunç, Sakarya'da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Alemdar'ı tebrik etti.

Sakaryalıların her daim AK Parti'nin destekçisi olduğunu, kentin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tüm seçimlerde en yüksek oyu veren illerin başında geldiğini belirten Tunç, "O nedenle Sakaryalı hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Onlar için ne yapsak azdır. Yeni dönemde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız, Serdivan tecrübesinden sonra şimdi büyükşehirde Sakaryalılara hizmet edecek. Bu noktada bütün projelerinin arkasındayız." diye konuştu.

Tunç, Sakarya'ya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde bugüne kadar önemli hizmetler gerçekleştirildiğini aktararak, şunları kaydetti:

"Bundan sonra da bu hizmetler kesintisiz şekilde artarak devam edecek. Bizler hem Adalet Bakanlığına düşen hem de diğer konularda zaten milletvekillerimizle de sürekli istişare halindeyiz, Sakarya için yapılabilecekleri Ankara'dan takip ediyoruz. Onlar da takip ediyorlar sağ olsunlar. Sayın Valimizin koordinasyonunda, Büyükşehir Belediye Başkanımızın yereldeki başkanlığıyla Sakarya'mız yeni dönemde de hizmetleri kesintisiz almaya devam edecek."

YORUM YAZ