Başkan Apaydın Ankara'ya ziyarette bulundu!

14.07.2023 - Cuma 20:26

Enflasyonun yükselmesi, döviz artışı, akaryakıta yapılan zamlar derken artan maliyetlerle boğulan şöfor esnafı çözüm için bir takım girişimlerde bulunuyor. Şöforler cemiyet başkanı Sakarya heyeti yönetim kadroları ile birlikte Türkiye Şoförler ve Otomobilciler  Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın'ı ziyarette bulunarak istişare yaptılar.

Sakarya heyeti sorunları masaya yatırdı. Misafirperverliğinden ve hoş sohbetlerinden dolayı yönetimim ve şahsım adına teşekkürlerini sunan Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf İlkhun, şöfor esnafların sıkıntılarına çözüm üretmek adını Genel başkanları ile bir araya gelerek toplantı yaptılar.

Aykut Saban, Yusuf Haldızoğlu, Hikmet Kaba, Basri Kaya, Orhan Altay, Emre Karaman'dan oluşan heyet şöfor esnafların sıkıntılarını azaltmak, sorunların çözümü noktasında Ankara'da buluştular. Konu başlıkları ise seçim ve deprem nedeniyle yapılamayan zamlar, üyelik süreçleri gibi kritik görüşmeler gerçekleşti. Çözüm odaklı gerçekleşen toplantının kısa süre içinde çözüm odaklı iyileştirmelerin olacağı da aktarıldı.

YORUM YAZ